Active plus

16 kamerų profilių sistema

2staktos storis 80 mm

3pusiau sutapdinta arba nesutapdinta varčia

4juodos arba pilkos spalvos EPDM tarpikliai

5G24 mm stiklo paketas, kurio šilumos laidumo koeficientas Ug = 1,0 W/m2K, galima naudoti 40 mm dviejų kamerų paketą, kurio koeficientas Ug = 0,6 W/m2K

6suapvalintos formos stiklajuostė 24 mm pločio dviejų stiklų paketui su juodu arba pilku tarpikliu, 40 mm pločio trijų stiklų paketui tik su juodu tarpikliu;

7užpildytas apkaustų griovelis

8uždarasis sutvirtinimas rėme

 

Langai Active Plus, tai daugiau nei standartas. Tai pasiūlymas žmonėms ieškantiems langų su aukštesniais parametrais už optimalią kainą. 80-dešimt milimetrų, šešių kamerų profiliai, tai garantija tvirtumo ir atsparumo atmosferinėms sąlygoms, itin didelis atsparumas saulės spinduliams.

Active Plus – tai ekologiški profiliai pagaminti naudojant cinko ir kalcio stabilizatorius.
Active Plus – tai užapvalinta stakta ir varčia, moderni stiklajuostė, tarpinės pilkos ir juodos.
Active Plus – tai garantija ilgalaikio naudojimo dėka panaudojimo tvirtos armuotės, aukštos kokybės apkaustų ir elastingų tarpinių.
Active Plus – tai didesnis šilumos taupymas. Šešių kamerų 80mm pločio stakta ir varčia panaudojus trijų stiklų paketą garantuoja puikią šilumos izoliaciją.
Active Plus – tai ramybė ir saugumas. Platus pasirinkimas stiklopaketų su paaukštintu garso ir įsilaužimo atsparumu, galimybe panaudoti prieš įsilaužiminius apkaustus ir metalinę rankeną žymiai pakelia patogumą ir saugumą vartotojui.

Yra galimybė profilius lakuoti iš vienos ir abiejų pusių bet kuria RAL paletės spalva – profilių lakavimas suteikia galimybę derinti PVC stalių dirbinius su aliuminiu ar net įmantriausia apdaila.

 

 

Susisiekite